Çelik Raf

Günümüzde hemen hemen her firmanın depolama ihtiyacı bulunmaktadır. Özellikle ağır yük taşımacılığı noktasında hizmet veren firmalar çelik raf ürünlerini kullanmaktadır. Belirli bir kilonun üzerindeki ağırlıklar için firmalar özellikle bu ürünleri tercih etmektedir. Bu ürünler sizleri alandan, zamandan ve maddiyattan tasarruf etmenizi sağlayacaktır. Bu ürünlerin ağırlıklı olarak kullanıldığı alanlar imalat sahaları, fabrikalar ve atölyelerdir. Taşıma kapasiteleri ise genel olarak 750 kilonun üzerinde olmaktadır. Kullanıcılara çeşitli kolaylıklar sağlayan bu sistemler, ürünlerin depolanması noktasında kolaylık sağlamaktadır. Taşımacılık noktasında paketleme ve saklama alanlarının daha verimli kullanılmasına yardımcı olmaktadır. Bu sistemlerde kullanılan çelik kesinlikle paslanmaz, kararmaz ve suya dayanıklıdır. Bu da ürünlerin uzun kullanılmasını sağlamaktadır.

Çelik Raf Sistemleri

Çelik raf ürünleri sayesinde ürünlerinizi zarar görmeden sıralayabilirsiniz. Bu şekilde alanınız küçükse, daha verimli olmasını sağlayabilirsiniz. Palet tarzındaki ürünlerin depolanması için de bu ürünler tercih edilmektedir. Bu noktada çeliğin tercih edilmesindeki en büyük sebeplerin başında, bu ürünlerin dayanıklı ve sağlam olması gelmektedir. Ürünlerin montajı ise genel olarak kaynak şeklinde yapılmaktadır. Bu ürünlerin en temel özelliklerinin başında, depoladıkları ürünleri çevresel etkilere karşı koruması gelmektedir. Ürünlerin yapısının bozulmasını önleyen bu ürünler çeşitli iş dallarında kullanılmaktadır. Farklı boyutlarda ve farklı ağırlıklarda üretilmektedir. Aslında bu sistemler, depolama ürünlerinin taşımış olduğu görevi de üstlenmektedir. Özellikle yatay olarak çeşitli alanlarda monte edilen bu ürünler çeşitli ürünlerin depolanması noktasında son derece başarılı olmaktadır. Bu ürünler yatırım amaçlı olarak düşünüldüğünde son derece uzun vadeli olduğunu söyleyebiliriz.

Çelik Raf Ürünlerinin Renkleri

Kendini finansman eden ürünler çeşitli renklerde ve boylarda tasarlanabilmektedir. Kullanılmış olan renkler ağırlıklı olarak siyah, mavi ve beyazdır. Renklerin kararını müşterilerimiz vermektedir. Ürünlerimiz kesinlikle paslanmamakta ve uzun vadeli kullanılmaktadır. Bununla beraber ürünlerimiz, depolanmakta olan haşere gibi cisimlere karşı da korumaktadır. Çelik raf ürünleri bununla beraber yedek araç parçalarının da nizami bir şekilde durması açısından tercih edilmektedir. Sonuç olarak bu ürünlerin kullanım alanları son derece geniştir. Gündelik hayatı son derece kolaylaştırmaktadır.

YUKARI
error: