Depoların en çok tercih edilen ürünlerinden olan çelik raf sistemleri hızlı kurulum özelliğine sahiptirler. Bunun yanında çelikten üretilmiş olmaları her türlü depo ortamında uzun yıllar dayanıklılığını koruma imkanı sunar. Maliyeti ise bu kadar avantajlı olmasına nazaran oldukça düşüktür. Sırf bu nedenle bile en çok tercih edilen raf modeli olarak satışları ilk sırada yer almaktadır.

Gelişen ve değişen toptan ve perakende sektöründe, ürünlerin en uygun şekilde sunulması ve saklanmasında maksimum alan elde edebilmek için önemi büyüktür. Tüm raf modellerinde ilk aranan özellik elbette dayanıklılık ve fonksiyonelliktir. Metal raf sistemleri tam da bu bakımdan en kapsamlı kullanım kolaylığını sunmaktadır. Fonksiyonel, sağlam, paslanmaz, sağlamlık, değişkenlik, ergonomik olması gibi pek çok avantajı sunmaktadırlar. Depolarda sorunsuz mal aktarımı ve istiflemesi sağlamak için önemli gereksinimler arasında yer alır. Ayaklarına takılan plastik takozlar, kullanım alanlarınızda olası zemin hasarına mani olur.

Çelik Raf Modelleri

Farklı kalitedeki sacların kullanım alanlarına göre özel olarak tasarlandığı raflar olan çelik raf modelleri, paslanma ve deformeye karşı dayanıklıdırlar. Evler, restoranlar, okullar, hastaneler ve fabrikalar gibi pek çok alanda tercih edilirler. Depolama , düzenleme ve sergileme ihtiyaçlarında başarılı sonuçlar elde etmenizi sağlarlar. Estetik ve pratik seçenekler sunan farklı modelleri ile en çok tercih edilen raflar arasında yer almaktadırlar.

Metal raf modelleri değişen kullanım alanlarına göre farklılık göstermektedir. Ürünlerin ağırlığı, boyları, sıcak soğuk saklama koşulları gibi pek çok etken bu ürünlerin çeşitliliğini artırmaktadır. Her boyut ve her türde ürün olması depolarda kullanım amacına en uygun donanımı kullanma avantajını beraberinde getiriyor. Sizler de depolarınız için ihtiyacınız olan ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çelik Raf Fiyatları

Genellikle giyim mağazaları, kırtasiye depoları, ayakkabı mağazaları, sağlık depoları ya da elektronik eşyaların satışa sunulduğu mağazalar tarafından ya da hafif yük depolama ihtiyaçlarında kullanılan Çelik raf fiyatları değişen rakamlar gösterebiliyor. Raf kalınlığı, raf sayısı, malzemenin kalınlığı, üretim aşamasında kullanılan malzeme, kaplama kalitesi, depolamada kullanılacak alanın genişliğine göre farklı seçeneklerde üretim yapılmaktadır. Metal raf fiyatları belirlenirken tüm bu detaylar gözden geçirilerek karar verilmektedir.

Çelik raf özel olarak üretilen ve cıvatalardan oluşan yapısı ile kolay sökülüp takılma özelliğine sahiptirler. Bu nedenler her ortama kolaylıkla uyum sağlayan monte edilebilmektedirler. Maliyetinin düşük olan metal raf ihtiyaçlarınız için bizimle irtibata geçmeniz yeterli olacaktır.

Depolamada Çelik Raf Sistemlerinin Önemi

Depo yönetiminde zaman taksimi çok önemlidir. Üreticiden tüketiciye ürün aktarımı sırasında, bu sürecin çok iyi planlanması ve aksaklık olmadan tedariğe karşılık verilmesi firmanın prestiji için olmazsa olmazlar arasındadır. Aynı zamanda ürünlerin konforlu ortamlarda muhafaza ediliyor olması da müşteri memnuniyeti için olmazsa olmazlardandır. İşte bu aşamada, depo yönetiminde çelik raf sistemleri ile hem güvenli hem konforlu istifleme yapma imkanına sahip olabilirsiniz. Dilediğiniz alana dilediğiniz ölçüde raf tercihiniz için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.